Київська Шкільна Баскетбольна Ліга: три роки — політ нормальний!

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах:

Вже зовсім скоро починається ЧЕТВЕРТИЙ сезон Київської Шкільної Баскетбольної Ліги!

У першому сезоні 2016−2017 в КШБЛ брало участь 20 команд з 20 шкіл, в минулому сезоні 2018−2019 в наші змагання ми привернули 174 команди з 115 шкіл — така наша основна статистика за три роки. Статистика, звичайно, справа важлива і необхідна, але хочеться сказати і про не дуже явні і іноді просто непомітні моменти життя Київської Шкільної Баскетбольної Ліги.

Три роки тому Юрій Володимирович Колобов підтримав ідею і прагнення проведення якісного баскетбольного чемпіонату для школярів Києва. Ця людина і його рішення, звичайно ж, стали основою створення нашого проекту. Як я написав вище, в першому чемпіонаті було всього 20 команд, для того щоб провести змагання, схоже на реальний правильний турнір, ми грали вдома / на виїзді об'єднавши команди в групи за територіальним принципом. Ці перші школи і викладачі фізкультури першого сезону, були основним локомотивом, який зрушив з місця шкільний баскетбол столиці.

Я хочу відзначити і подякувати ці наші перші школи:
Оболоньский район — СШ № 232, СШ № 240
Шевченківський район — СШ № 1, СШ № 175
Святошинський район — СШ № 288, СШ № 185
Солом’янський район — Технічний Ліцей КПІ, СШ № 48, СШ № 173
Голосіївський район — СШ № 92, СШ № 269, СШ № 286
Дарницький район — Ліцей «Наукова зміна», Київська Інженерна Гімназія
Дніпровський район — СШ № 31, СШ № 208, СШ № 307
Деснянський район — СШ № 275, СШ № 277, Ліцей-Інтернат № 18

Далі мені дуже приємно нагадати людей і організації, які допомагають шкільному баскетболу Києва. І головне, що жодна людина, жодна організація не припинила підтримувати Київську Шкільну Баскетбольну Лігу з моменту її заснування. В цьому році ми ведемо роботу з декількома новими спонсорами, які вже з цікавістю дивляться на проект «КШБЛ». Але, зараз слова подяки нашим стабільним і надійним друзям, які вже четвертий сезон поспіль будуть підтримувати Київську Шкільну Баскетбольну Лігу.

АТ «КБ» ГЛОБУС «, голова Правління Банку Сергій Мамедов — наш великий друг і генеральний партнер.

Група AMG (Agro Marketing Group).

Компанія Propecs — національний лідер в сфері контролю шкідників на підприємствах харчової галузі. Співзасновник компанії Антон Посунько.

Благодійний Фонд «Добрі справи» директор Олена Єфремова.

Генеральний менеджер Баскетбольного клубу «Монако» Монако / «A. S. Monaco» Олексій Єфімов.

Wilson — ТОВ «Преміум Спортс» — ексклюзивний офіційний дистриб’ютор TM Wilson в Україні.

INTERSPORT — мережа спортивних магазинів.

Президент Федерації Баскетболу м. Києва Максим Сергєєв.

І щоб не вводити в оману читачів про двох наших друзів і спонсорів перших двох турнірів, я хочу пояснити, що Сергій Ліщук і Сергій Гладир, як і раніше підтримують дитячий і юнацький баскетбол України, але вже в своїх рідних містах. Сергій Ліщук є президентом Баскетбольного Клубу «Рівне», а Сергій Гладир допомагає молодим хлопцям Баскетбольного Клубу «Ніко-Баскет» м. Николаев. І в свою чергу, ми навіть трішечки пишаємося, що шлях благодійності і допомоги шкільного баскетболу ці знамениті гравці почали з КШБЛ.

Як результат нашої спільної співпраці протягом трьох років — з інтересом і натхненням входимо в новий четвертий сезон! З 2016-му ми відштовхнулися від змагання з 20 команд з 20 шкіл, в якому грали команди складені з школярів будь-якого віку і змішаних команд з хлопчиків і дівчаток. У нашому новому сезоні Київської Шкільної Баскетбольної Ліги, вже будуть проводиться окремі турніри для хлопчиків молодшого і старшого віку, а також і для дівчаток молодшого і старшого віку. І дуже велика надія, що в цьому році ми подолаємо планку 140−150 шкіл і 200 команд!

І якщо повернутися до наших нових друзів, то хочу додати трохи інтриги до початку змагань. Магазин спортивних товарів INTERSPORT, приготував приємні сюрпризи КОЖНОМУ юному учаснику баскетбольних турнірів Київської Шкільної Баскетбольної Ліги. Тобто дійсно ніхто не покине баскетбольний зал школи без подарунка.

Величезне ДЯКУЮ всім за підтримку, увагу і участь в проекті Київська Шкільна Баскетбольна Ліга!
До зустрічі на баскетбольних майданчиках і на баскетбольних просторах в мережі інтернет!

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах: