Юнаки 2004 р.н. (сезон 2018/2019)

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах:
16 мая

ФИНАЛ ЧК юн-04

матч за 3-е место

КСЛИ Крочак — СДЮШОР-16 Радзивелюк 49:61

матч за 1-е место

СДЮШОР Брянцев — ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ Черногрицкая 76:70

15 мая

ПОЛУФИНАЛ ЧК юн-04

КСЛИ Крочак — ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ Черногрицкая 60:81

СДЮШОР Брянцев — СДЮШОР-16 Радзивелюк 73:51

9 марта
(юн-04) ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ — КСЛИ Крочак 92:94
24 февраля
(юн-04) ДЮСШ-1 Ладисов — БК БУЛЬДОГИ Ерчик 77:73 (ОТ)

18 февраля

(юн-04) ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ — ДЮСШ-1 Ладисов 107:66

17 февраля

(юн-04) ДЮСШ-3-МЕДВЕДИ Шматок — БК БУЛЬДОГИ Ерчик 120:54

16 февраля

(юн-04) ДЮСШ-3-МЕДВЕДИ Шматок — СДЮШОР-16-СЛЭМ Бордейчук 100:33

9 февраля

(юн-04) ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ — ДЮСШ-12−5Т.Е.А.М. Сабутский 85:56
(юн-04) КСЛИ Крочак — СДЮШОР-16 Радзивелюк 90:53
(юн-04) ДЮСШ-3-МЕДВЕДИ Шматок — СДЮШОР Брянцев 46:84
3 февраля

(юн-04) СДЮШОР-16 Радзивелюк — БК БУЛЬДОГИ Ерчик 85:33
(юн-04) ДЮСШ-12-БАМГ Будагян — СДЮШОР-16-СЛЭМ Бордейчук 77:50

26 января

(юн-04) ДЮСШ-3-МЕДВЕДИ Шматок — КСЛИ Крочак 40:86

25 января

(юн-04) КСЛИ Крочак — ДЮСШ-12−5T.E.A.M. Сабутский 87:37

22 января

(юн-04) КСЛИ Крочак — СДЮШОР-16-СЛЕМ Бордейчук 92:24

19 января
(юн-04) ДЮСШ-3-МЕДВЕДИ Шматок — ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ 72:68

14 января

(юн-04) ДЮСШ-12−5T.E.A.M. Сабутский — ДЮСШ-1 Ладисов 84:21

13 января

(юн-04) ДЮСШ-12−5T.E.A.M. Сабутский — СДЮШОР-16-СЛЕМ Бордейчук 67:34
(юн-04) ДЮСШ-3-МЕДВЕДИ Шматок — ДЮСШ-12-БАМГ Будагян 76:48

16 декабря

(юн-04) ДЮСШ-1 Ладисов — СДЮШОР-16-СЛЕМ Бордейчук 87:61

15 декабря

(юн-04) ДЮСШ-12-БАМГ Будагян — БК БУЛЬДОГИ Ерчик 72:58
25 ноября
(юн-04) ДЮСШ-12-БАМГ Будагян — ДЮСШ-1 Ладисов 28:44
(юн-04) ДЮСШ-12−5T.E.A.M. Сабутский — БК БУЛЬДОГИ Ерчик 47:24
(юн-04) ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ — СДЮШОР-16 Радзивелюк 77:51
24 ноября
(юн-04) СДЮШОР Брянцев — ДЮСШ-12−5T.E.A.M. Сабутский 77:33

23 ноября

(юн-04) СДЮШОР Брянцев — СДЮШОР-16 Радзивелюк 76:32

15 ноября

(юн-04) СДЮШОР Брянцев — СДЮШОР-16-СЛЭМ Бордейчук 102:15

11 ноября

(юн-04) СДЮШОР-16 Радзивелюк — ДЮСШ-1 Ладисов 71:68
(юн-04) СДЮШОР Брянцев — БК БУЛЬДОГИ Ерчик 80:2310 ноября

(юн-04) ДЮСШ-12-БАМГ Будагян — ДЮСШ-12−5 Т.Е.А.М. Сабутский 33:74
(юн-04) СДЮШОР Брянцев — КСЛИ Крочак 79:68
(юн-04) ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ — БК БУЛЬДОГИ Ерчик 75:16

9 ноября

(юн-04) ДЮСШ-12-БАМГ Будагян — СДЮШОР-16 Радзивелюк 33:102
(юн-04) КСЛИ Крочак — ДЮСШ-1 Ладисов 114:71
(юн-04) ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ — СДЮШОР-16-СЛЭМ Бордейчук 108:28

18 октября
(юн-04) СДЮШОР Брянцев — ДЮСШ-12-БАМГ Будагян 104:39

14 октября

(юн-04) СДЮШОР-16 Радзивелюк — ДЮСШ-12−5 T.E.A.M. Сабутский 73:41
(юн-04) БК БУЛЬДОГИ Ерчик — СДЮШОР-16 Бордейчук 54:39
(юн-04) СДЮШОР Брянцев — ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ 87:77
(юн-04) ДЮСШ-3-Медведи — ДЮСШ-1 Ладисов 59:74

13 октября

(юн-04) ДЮСШ-12-БАМГ Будагян — ДЮСШ-12-БК ТЕЙВАЗ 49:100
(юн-04) КСЛИ Крочак — БК БУЛЬДОГИ Ерчик 95:12

(юн-04) ДЮСШ-3-Медведи — ДЮСШ-12−5 T.E.A.M. Сабутский 63:43

(юн-04) СДЮШОР Брянцев — ДЮСШ-1 Ладисов 102:19

12 октября

(юн-04) КСЛИ Крочак — ДЮСШ-12-БАМГ Будагян 118:16
(юн-04) СДЮШОР-16 Бордейчук — СДЮШОР-16 Радзивелюк 32:78

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах: